Yasal uyarı

 

 

Web Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.Bu nedenle;Gizlilik Politikası
Bu gizlilik politikası ile, akipekdekorasyon.com internet sitesi üzerinden müşteri ve ziyaretcilerimizin,gerek ücretsiz keşif formu ile gerek mesaj olarak ilettiği kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. 


  Ücretsiz keşif formu ve gönderilen mesajlar şirket içi iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Akipek dekorasyon tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve hizmetlerimizin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve değerlendirebilir.


  İdari ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.


  İnternet sitemizi kullanan ve mesaj gönderen her ziyaretçi veya müşterimiz,bu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.Telif Hakları

   5846 sayılı yasada da belirtildiği üzere, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, akipek@akipekdekorasyon.com mail adresinden bize ulaşabilirler.


  Firmamıza ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. 


  Bizimle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.


Copyrigt © 2018 AKiPEK ®