Proje ve Mühendislik Hizmetleri

 


Doğalgaz tesisatı ve projesini mutlaka,yetkili ve onaylı firmalara yaptırınız...

AKİPEK MÜHENDİSLİK  " BURSAGAZ"  sertifikalıdır.Yetki Numaramız 479
HER EVİN ISI İHTİYACI FARKLIDIR.

EVİNİZDEN KEŞİF ALINMADAN YAPILAN FİYATLANDIRMALAR SİZİ YANILTABİLİR.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZİ ARAYINIZ..TEL: 0(224) 254 63 85


  Doğalgaz tesisatı uzmanlık,yeterli tecrübe ve donanım isteyen mühendis ve tesisat ustalarının uyumlu ortak çalışmasını gerektiren bir hizmettir.


  Proje Hizmetleri

  Keşif yapılmasının ardından,ihtiyaca göre mühendislik hizmetlerinin saptanması , standartlar,teknik şartname  ve yönetmeliklere uygun olarak projelendirmesi esastır.


  Teknik Danışmanlık

  Isıtma sisteminizde sorun olduğunu düşünüyorsanız,soğuk kış aylarında ısınamıyorsanız,yüksek faturalardan şikayetci iseniz,Cihazlarınızdan randıman alamıyorsanız bizi arayın...ÇÖZÜM BULALIM. 


  Ücretsiz Keşif hizmeti

   İster telefon ile ister ücretsiz keşif formumuzu doldurararak ;dilediğiniz tarih,gün ve saatte alanında uzmanlaşmış ekibimizle evinizin ısı ihtiyacı için keşifini yaparak kullanılacak cihazlar ile yapılacak olan tesisatınız hakkında, En uygun fiyatlar ve en uygun ödeme seçenekleri ile ilgili bilgilendirileceksiniz. Bu hizmetimiz için tek kuruş dahi ödemeyeceksiniz.

  ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ >>>>>>>


Doğalgaz iç Tesisat

Doğalgaz tesisatınızın nasıl yapılacağı, hangi güzergahlardan geçeceği, kombinizin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evinizin ısınacağı ve birçok sorunuzun keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından tespit edilir.


Bireysel ısınma sistemleri

Yaşadığınız mekanlarda,yapılan keşif neticesinde ihtiyacınız olan ısı değerlerinin hesaplanması,kalorifer peteği ve kombi cihazının belirlenmesi ile tesisat güzergahlarının belirlenmesi 


Merkezi ısınma sistemleri

Isı ihtiyacının çok fazla olan yerlerde,tek bir merkezden ısıtılması ve çözümlenmesidir.Proje bu sisteme göre tasarlanır


             BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİNİZ....   

    ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ >>>>>>>.

Doğalgaz Tesisat ve cihazları

Hermetik ve Yoğuşmalı Kombiler

Doğalgaz Sobaları

Kalorifer Petekleri

Havlupanlar

Copyrigt © 2018 AKiPEK ®